Сергій ГУПАЛЕНКО: «Задача була відчути впевненість»

Іван СТАСЮК, головний тренер ФК «Спортлідер+»:

— Звичайно, ми підходили до сьогоднішньої гри з певними труднощами, ви бачили скільки гравців сьогодні приїхало. Готовими до гри виявилось семеро чоловік: 6 польових та 1 воротар. Усі інші навіть не тренувалися перед матчем. На жаль, ситуація зараз така, що багато футзалістів «вилетіло» з команди.

Щодо самої гри, можу сказати, що наші кадрові проблеми не є виправданням провальної гри. Команда налаштовувалась на цей поєдинок, тим більше, що організація матчу в Івано-Франківську подібна до організації свята, тому під час такої події шкода погано грати. Я перепрошую, що сьогодні ми не показали гарний футзал, але надалі будемо приїжджати до вас і радувати всіх своєю грою.

— «Спортлідер+» доволі молода команда, які цілі ставите перед вашими гравцями зараз?
— Ви бачите турнірну таблицю, самі розумієте, що психологічний стан команди зараз не найкращий. Проте, найголовніше, що керівництво вірить в нашу команду, і «Спортлідер+» є проектом не на один рік. Тому ставимо завдання, щоб команда добре підготувалася цього сезону, щоб вже окреслився «кістяк» команди.
Сергій ГУПАЛЕНКО, головний тренер «Урагану»:

— Ми перемогли, і це добре, однак мене дещо лякає наша реалізація моментів. В матчі з «Енергією» ми створили багато моментів і сьогодні також, проте знову не забиваємо. Але цю проблему нам треба вирішувати. Щодо гри, на мою думку, в першому таймі ми створювали моменти, але довго нам не вдавалося забити гол. В другій половині зустрічі команда вже грала по рахунку.

Та все ж, задача була відчути впевненість в забитих м’ячах, тому якби ми після перерви реалізували всі створені моменти, то рахунок був би зовсім інший. Також в другому таймі ми почали пропускати контратаки суперника. Але, загалом, сьогоднішньою грою я задоволений, хлопці — молодці. Дякую всім нашим вболівальникам за підтримку, я вірю, що це початок наших наступних перемог.

Добавить комментарий